Sprzedaż maszyn budowlanych Tarnów

Niezbędnym elementem każdej budowy jest ciężki sprzęt, który ułatwia pracę. Niekiedy firmy posiadają maszyny, które chcą zastąpić nowymi, dlatego decydują się na ich sprzedaż. W jaki sposób szybko sprzedać naszą maszynę?

Sprzedaż maszyn budowlanych Tarnów

Sprzedaż maszyn budowlanych Tarnów

W jaki sposób wystawić maszynę?

Pewnie już nie raz przeglądałeś oferty maszyn i urządzeń budowlanych i wiesz, które oferty przyciągały Twoją uwagę, a które wręcz przeciwnie. Dobrze wykonane zdjęcia i opis to istotne rzeczy, aby prawidłowo sprzedaż maszynę. Jeżeli zdecydowałeś się wystawić ją na naszej platformie, przygotuj niezbędne informacje jak: model pojazdu, rok produkcji, historia napraw, stan techniczny. Umieszczenie tych informacji sprawi, że wyczerpująco odpowiemy na pytania potencjalnych kupców. W przeciwnym razie, możemy dostawać dziesiątki takich samych telefonów.

Sprzedaż maszyn budowlanych Tarnów – sprawdź ofertę!

Jak przygotować maszynę do sprzedaży?

Drugi etap, bardziej czasochłonny to przygotowanie samej maszyny do sprzętu. W końcu kupujemy najpierw oczami, więc i oferta musi przyciągać wzrok. Najlepiej jeśli na pierwszym, głównym zdjęciu zaprezentujemy całą maszynę, robiąc zdjęcie z dołu. Pamiętaj aby przed tym zmyć z niej cały brud, może to nawet zwiększyć jej wartość! Następnie w naszej galerii powinny znaleźć się zdjęcia sprzętu z różnych perspektyw: z boku, z tyłu oraz to co znajdziemy wewnątrz niej. Zrób też bliskie zdjęcia detali jak przyciski, siedzenie, kierownica czy joystick. Tak przygotowana oferta sama się sprzeda!

Aukcje maszyn budowlanych, sprzedaż maszyn budowlanych i licytacje maszyn rolniczych to nasza specjalność – wiemy jak robić to dobrze!